Sıkça Sorulan Sorular

Beslenme konusunda kilit kelimelerden biri olan 7 zeytin 1 incir birçok kişi tarafından bilinirken, bazılarının is yeni duydukları mucizevi bir şifa kaynağıdır. Her gün 7 zeytin 1 incir yemenin hayrete düşüren faydaları; incir ve zeytinde bulunan antioksidan maddeler, vücudun temizlenmesini sağlar. Ödem attırıcı özelliğe sahiptir. Bu sayede vücutta bulunan genç hücrelerin sayısını arttırır ve yaşlanmayı geciktirir. Vücuda yük olan yağların yakılmasını hızlandırarak şişkinlik gibi durumları kısa sürede çözer ve midenizin rahatlamasını sağlar. Bedenin ihtiyaç duyduğu vitaminleri almanızı sağlarken beyin hücrelerinden cilt hücrelerine kadar gücünü gösterir.
Bu bir ilaç değildir gıda takviyesidir her hastalıkta kullanabilirsiniz kullanmış olduğunuz ilaç varsa birlikte kullanabilirsiniz etkileşim içine girmez.
7 Zeytin 1 incir Tüketmenin faydaları ile alakalı olarak müşterilerimiz bizlere olumlu geri bildirimleri bulunmaktadır. Müşterilerimiz 7 Zeytin 1 incir’in işe yaradığını sıkça ifade etmektedirler. Sizlerde ürünlerimizden satın almak isterseniz web sitemizi inceleyebilir, ayrıca bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
7 Zeytin 1 İncir bir ilaç değildir, gıda takviyesidir. Hamileler, emziren anneler gönül rahatlığı ile kullanabilir. Emzirme döneminde 7 Zeytin 1 İncir içindeki vitaminler sayesinde süt arttırır. Ayrıca hamilelikte kilo kontrolü sağlar.
Gün içerisinde öğünlerin yerini alan zeytin ve incir birlikte tüketildiğinde sağlık konusunda herhangi bir sorun oluşturmamaktadır. 7 zeytin 1 incir tableti yan etkileri konusunda ise müşterilerimizden herhangi bir zarar ya da yan etki gördüklerine dair bir geri dönüş alınmamış olup, kullanan kişiler üründen son derece memnun kalmıştır.
Ürünü kullanmaya başladıktan sonra mideniz küçülecek bazal metabolizmanız devreye girecek bu yüzden sürekli kullanmak zorunda değilsiniz istediğiniz kiloya geldiğinizde bırakabilirsiniz.
Etki süresi bünyeden bünyeye göre değişmektedir. Herkesin yağ, kas ve yaş oranı farklıdır. 1 ayda 3 ila 5 kilo vermeyi sağlıyor. Bazı bünyelerde 3 ila 7 kilo arası değişiyor. 5 yıldır güvenle kullanılmaktadır.
Bu bir ilaç değildir gıda takviyesidir her hastalıkta kullanabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz herhangi bir ilaç varsa birlikte kullanabilirsiniz etkileşim içine girmez.
Zeytin, incir, hurma, üzerlik tohumunun ekstratların dan (özünden oluşuyor)
Çay destekçidir bağırsakları çalıştırır. Ödem ve toksin atmanızı sağlar ve en önemlisi bağırsaklardaki parazitleri temizler. Günde 1 kez içilmesi uygundur. Saati yok. 5 dakika sıcak suda bekletip içilebilir.
Yükleniyor...