Hakkımızıda

Esat Başaran Orijinal Ürünleri Hakkında


Yaşam kalitenizi yükseltmenin artık çok kolay bir yolu olduğunu söylesek sizlere? Üstelik Sadece bitkilerin gücüyle hareket eden ve kimyasal katkı maddesi, sentetik aroma ya da yabancı bir ham madde içermeyen malzemelerden üretilen özel bir gıda takviyesinin eseri olsa bu?

Dr. Esat Başaran’ın 5 yıllık yoğun çabasının ürünü olan 7 Zeytin 1 İncir tabletleri, incir, hurma ve üzerlik otu özütünün başrolde olduğu tamamen doğal içeriklere sahip olan çok özel bir besin takviyesi. Öyle ki, metabolizmanızı yormadan, sadece iştahınızı keserek kilo vermenize yardımcı oluyor. Üstelik kalıcı bir çözüm sunan bu doğal tabletleri kullanmaya ara verseniz dahi formunuzu korumaya devam ediyorsunuz. 7 Zeytin 1 İncir ürünün mucidi olan Dr. Esat Başaran, bu önemli buluşuyla sayıları binlerle ifade edilen mutlu kullanıcılara ulaşmış, birçok ödüle layık görülmüş hatta üstün çalışmaları sebebiyle birçok yayın kuruluşuna ve televizyon programına konu olmuştur.

Hayat standartlarınızı daha yükseklere taşıyan 7 Zeytin 1 İncir ailesindeki diğer önemli ürünlerimizi de online olarak inceleyebilirsiniz. Hazım sorunlarını rahatlatan 7 Zeytin 1 İncir Çayı; öksürük yumuşatan Pheda 7 Zeytin 1 İncir Bitkisel Karışım Macun; vücut sıkılaştırıcı etkiye sahip olan Pheda 7 Zeytin 1 İncir Body Skin Gel; sağlam bir bünye inşa eden Pheda Cell Renew ise satışa sunduğumuz diğer mucize ürünlerimiz. Tüm Pheda üyelerini yakından tanımak ve yaşam kalitenizi olumlu yönde etkileyecek takviyelere hızlı bir şekilde sahip olmak için 7zeytin1incir.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sağlıklı bir hayata kapı açan 7 Zeytin 1 İncir ile sağlıklı bir bünyeye sahip olabilirsiniz. Yüzlerce katılımcıyla desteklenen 5 yıllık yoğun bir araştırmanın ürünü olan gıda takviyelerimiz, sayısı binlerle ifade edilen mutlu müşterilerin 1 numaralı tercihi… 

Yükleniyor...